ΑΓΓΛΙΑ 18:00 ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ - ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΕΛΛΑΔΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ
ΛΑ ΛΙΓΚΑ
ΝΕΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΜΕ 7x ΔΩΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ!
Φλουμινένσε-Αρχεντίνος Τζούνιορς
- 1 1.72
- X 3.50
- 2 4.85
Στατιστικά
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 6-3 | Ν Ν Ι Ν Ι | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 2-3 | Ν Ν Ι Ν Ι | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 4-0 | Ν Ν Ι Ν Ι | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 6-3 | Ν Ν Ι Ν Ι |
1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4-2 | Ν Ν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4-2 | Ν Ν |
1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2-1 | Ν Ι Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0-1 | Ν Ι Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2-0 | Ν Ι Ι | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2-1 | Ν Ι Ι |
2 | ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3-4 | Η Ι Ι Ν Η | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2-1 | Η Ι Ι Ν Η | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 1-3 | Η Ι Ι Ν Η | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3-4 | Η Ι Ι Ν Η |
2 | ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Ν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Ν |
2 | ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-4 | Η Ι Η | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2-1 | Η Ι Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0-3 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-4 | Η Ι Η |
3 | ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3-4 | Ι Η Ι Η Ν | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1-2 | Ι Η Ι Η Ν | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 2-2 | Ι Η Ι Η Ν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3-4 | Ι Η Ι Η Ν |
3 | ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1-1 | Η Ι Ν | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0-0 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1-1 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1-1 | Η Ι Ν |
3 | ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ι Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Ι Η |
4 | ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3-4 | Ι Ι Ι Η Ι | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 2-1 | Ι Ι Ι Η Ι | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 1-3 | Ι Ι Ι Η Ι | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3-4 | Ι Ι Ι Η Ι |
4 | ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | Ι Ι Ι | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2-1 | Ι Ι Ι | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1-2 | Ι Ι Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | Ι Ι Ι |
4 | ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Η | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΤΑΓΕΡΕΣ | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10-4 | Ν Ν Ν Ι Ν | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 2 | 6-1 | Ν Ν Ν Ι Ν | 7 | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 4-3 | Ν Ν Ν Ι Ν | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10-4 | Ν Ν Ν Ι Ν |
1 | ΤΑΓΕΡΕΣ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6-2 | Ν Ν Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3-0 | Ν Ν Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3-2 | Ν Ν Ν | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6-2 | Ν Ν Ν |
1 | ΤΑΓΕΡΕΣ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Ν Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ν Ι |
2 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8-3 | Ι Ν Ν Ν Η | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 | 2-2 | Ι Ν Ν Ν Η | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 6-1 | Ι Ν Ν Ν Η | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8-3 | Ι Ν Ν Ν Η |
2 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ι Ν |
2 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6-3 | Ν Ν Η | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2-2 | Ν Ν Η | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4-1 | Ν Ν Η | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6-3 | Ν Ν Η |
3 | ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 2 | 4-8 | Ι Η Η Ι Ι | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1-4 | Ι Η Η Ι Ι | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3-4 | Ι Η Η Ι Ι | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 2 | 4-8 | Ι Η Η Ι Ι |
3 | ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Ι |
3 | ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ ΓΚΟΥΑΓΙΑΚΙΛ | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2-4 | Ι Η Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0-2 | Ι Η Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2-2 | Ι Η Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2-4 | Ι Η Ι |
4 | ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | 2-9 | Η Η Η Η Ι | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1-3 | Η Η Η Η Ι | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1-6 | Η Η Η Η Ι | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | 2-9 | Η Η Η Η Ι |
4 | ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-6 | Η Η Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1-3 | Η Η Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1-3 | Η Η Ι | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-6 | Η Η Ι |
4 | ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8-2 | Ν Ν Ι Η Ν | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4-0 | Ν Ν Ι Η Ν | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 4-2 | Ν Ν Ι Η Ν | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8-2 | Ν Ν Ι Η Ν |
1 | ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7-0 | Ν Ν Ν | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3-0 | Ν Ν Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4-0 | Ν Ν Ν | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7-0 | Ν Ν Ν |
1 | ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-2 | Ι Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-2 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-2 | Ι Η |
2 | ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3-5 | Η Ι Ν Ι | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2-2 | Η Ι Ν Ι | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1-3 | Η Ι Ν Ι | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 3-5 | Η Ι Ν Ι |
2 | ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ι Ι | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Ι |
2 | ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | Η Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0-3 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Ν |
3 | ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3-4 | Η Η Ν Ι | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1-2 | Η Η Ν Ι | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2-2 | Η Η Ν Ι | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3-4 | Η Η Ν Ι |
3 | ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Η Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | Η Ν |
3 | ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Η Ι |
4 | ΓΚΡΕΜΙΟ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1-4 | Ν Η Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0-3 | Ν Η Η | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1-1 | Ν Η Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1-4 | Ν Η Η |
4 | ΓΚΡΕΜΙΟ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | Η | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0-2 | Η |
4 | ΓΚΡΕΜΙΟ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ν Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ν Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΤΖΟΥΝΙΟΡ | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 7-4 | Ν Ι Ι Ι Ν | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 7-4 | Ν Ι Ι Ι Ν | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0-0 | Ν Ι Ι Ι Ν | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 7-4 | Ν Ι Ι Ι Ν |
1 | ΤΖΟΥΝΙΟΡ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Ι Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | Ι Ι |
1 | ΤΖΟΥΝΙΟΡ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5-2 | Ν Ι Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5-2 | Ν Ι Ν | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0-0 | Ν Ι Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5-2 | Ν Ι Ν |
2 | ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7-6 | Ν Ν Ν Η Η | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 3 | 2-5 | Ν Ν Ν Η Η | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5-1 | Ν Ν Ν Η Η | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7-6 | Ν Ν Ν Η Η |
2 | ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6-5 | Ν Ν Η | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2-4 | Ν Ν Η | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4-1 | Ν Ν Η | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6-5 | Ν Ν Η |
2 | ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ν Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1-0 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Η |
3 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5-7 | Η Ι Η Ι Ν | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2-3 | Η Ι Η Ι Ν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3-4 | Η Ι Η Ι Ν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5-7 | Η Ι Η Ι Ν |
3 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3-3 | Η Ι Ν | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1-2 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2-1 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3-3 | Η Ι Ν |
3 | ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Ι | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1-3 | Η Ι | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-4 | Η Ι |
4 | ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4-6 | Η Η Ι Ν Η | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 4-3 | Η Η Ι Ν Η | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0-3 | Η Η Ι Ν Η | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4-6 | Η Η Ι Ν Η |
4 | ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Η Ν | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0-0 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Η Ν |
4 | ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3-5 | Η Ι Η | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3-2 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0-3 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3-5 | Η Ι Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΜΠΟΛΙΒΑΡ | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10-8 | Η Ι Ν Ν Ν | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6-6 | Η Ι Ν Ν Ν | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 4-2 | Η Ι Ν Ν Ν | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10-8 | Η Ι Ν Ν Ν |
1 | ΜΠΟΛΙΒΑΡ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-3 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-2 | Ν Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-3 | Ν Ν |
1 | ΜΠΟΛΙΒΑΡ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5-5 | Η Ι Ν | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2-4 | Η Ι Ν | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3-1 | Η Ι Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5-5 | Η Ι Ν |
2 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8-4 | Ν Η Η Ν Ι | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 5-1 | Ν Η Η Ν Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 3-3 | Ν Η Η Ν Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 8-4 | Ν Η Η Ν Ι |
2 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6-0 | Ν Ν |
2 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-4 | Η Η Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1-1 | Η Η Ι | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1-3 | Η Η Ι | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-4 | Η Η Ι |
3 | ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5-8 | Ι Ν Ν Η Η | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2-5 | Ι Ν Ν Η Η | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 3-3 | Ι Ν Ν Η Η | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5-8 | Ι Ν Ν Η Η |
3 | ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4-5 | Ν Ν Η | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2-3 | Ν Ν Η | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2-2 | Ν Ν Η | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4-5 | Ν Ν Η |
3 | ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Ι Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Ι Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Ι Η |
4 | ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 2 | 6-9 | Ι Ι Η Η Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4-5 | Ι Ι Η Η Ι | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 2-4 | Ι Ι Η Η Ι | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 2 | 6-9 | Ι Ι Η Η Ι |
4 | ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | Ι Ι Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2-0 | Ι Ι Ι | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1-3 | Ι Ι Ι | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3-3 | Ι Ι Ι |
4 | ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3-6 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-5 | Η Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3-6 | Η Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 14-5 | Ν Ν Ν Ν Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 | 5-4 | Ν Ν Ν Ν Ι | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9-1 | Ν Ν Ν Ν Ι | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 14-5 | Ν Ν Ν Ν Ι |
1 | ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-2 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Ν Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-2 | Ν Ν |
1 | ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9-3 | Ν Ν Ι | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2-3 | Ν Ν Ι | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7-0 | Ν Ν Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9-3 | Ν Ν Ι |
2 | ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 6-6 | Ν Ν Η Η Ι | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 5-3 | Ν Ν Η Η Ι | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1-3 | Ν Ν Η Η Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 6-6 | Ν Ν Η Η Ι |
2 | ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6-3 | Ν Ν Ι | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5-1 | Ν Ν Ι | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1-2 | Ν Ν Ι | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6-3 | Ν Ν Ι |
2 | ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-2 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-3 | Η Η |
3 | ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 6-8 | Η Η Η Ν Ι | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 | 5-5 | Η Η Η Ν Ι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1-3 | Η Η Η Ν Ι | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 6-8 | Η Η Η Ν Ι |
3 | ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4-3 | Η Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4-1 | Η Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-2 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4-3 | Η Ν |
3 | ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-5 | Η Η Ι | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1-4 | Η Η Ι | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1-1 | Η Η Ι | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-5 | Η Η Ι |
4 | ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5-12 | Η Η Ν Η Ι | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2-5 | Η Η Ν Η Ι | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3-7 | Η Η Ν Η Ι | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5-12 | Η Η Ν Η Ι |
4 | ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2-6 | Η Ν Ι | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0-2 | Η Ν Ι | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2-4 | Η Ν Ι | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2-6 | Η Ν Ι |
4 | ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3-6 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3-6 | Η Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10-6 | Η Ν Ν Ν Ν | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 4 | 2 | 6-0 | Η Ν Ν Ν Ν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 1 | 4-6 | Η Ν Ν Ν Ν | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10-6 | Η Ν Ν Ν Ν |
1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-3 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ν | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5-3 | Ν Ν |
1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5-3 | Η Ν Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3-0 | Η Ν Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2-3 | Η Ν Ν | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5-3 | Η Ν Ν |
2 | ΠΕΝΙΑΡΟΛ | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 | 10-4 | Ν Ν Η Ν Η | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 5-3 | Ν Ν Η Ν Η | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5-1 | Ν Ν Η Ν Η | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 | 10-4 | Ν Ν Η Ν Η |
2 | ΠΕΝΙΑΡΟΛ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7-0 | Ν Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7-0 | Ν Ν |
2 | ΠΕΝΙΑΡΟΛ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3-4 | Ν Η Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1-3 | Ν Η Η | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2-1 | Ν Η Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3-4 | Ν Η Η |
3 | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 7-5 | Ν Η Ι Η Ν | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 1 | 3-2 | Ν Η Ι Η Ν | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 4-3 | Ν Η Ι Η Ν | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 7-5 | Ν Η Ι Η Ν |
3 | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5-2 | Ν Η Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3-0 | Ν Η Ν | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2-2 | Ν Η Ν | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5-2 | Ν Η Ν |
3 | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Ι Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0-2 | Ι Η | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2-1 | Ι Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | Ι Η |
4 | ΚΑΡΑΚΑΣ | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | 3-15 | Η Η Ι Η Η | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1-10 | Η Η Ι Η Η | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2-5 | Η Η Ι Η Η | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | 3-15 | Η Η Ι Η Η |
4 | ΚΑΡΑΚΑΣ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-6 | Η Ι Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1-4 | Η Ι Η | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1-2 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2-6 | Η Ι Η |
4 | ΚΑΡΑΚΑΣ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-9 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0-6 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-3 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-9 | Η Η |
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ
- Σύνολο
- Εντός Έδρας
- Εκτός Έδρας
Θ. | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘ. | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | U | O | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10-3 | Ν Ι Ν Ν Ν | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5-1 | Ν Ι Ν Ν Ν | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 | 5-2 | Ν Ι Ν Ν Ν | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10-3 | Ν Ι Ν Ν Ν |
1 | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2-0 | Ν Ν | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4-0 | Ν Ν |
1 | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6-3 | Ι Ν Ν | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3-1 | Ι Ν Ν | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3-2 | Ι Ν Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6-3 | Ι Ν Ν |
2 | ΝΑΣΙΟΝΑΛ | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7-5 | Ν Ι Ν Η Ν | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 2 | 3-4 | Ν Ι Ν Η Ν | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 0 | 4-1 | Ν Ι Ν Η Ν | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7-5 | Ν Ι Ν Η Ν |
2 | ΝΑΣΙΟΝΑΛ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6-3 | Ι Ν Ν | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3-3 | Ι Ν Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3-0 | Ι Ν Ν | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6-3 | Ι Ν Ν |
2 | ΝΑΣΙΟΝΑΛ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ν Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Ν Η | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-2 | Ν Η |
3 | ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 5-7 | Η Ι Η Ν Η | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 2 | 3-4 | Η Ι Η Ν Η | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 0 | 2-3 | Η Ι Η Ν Η | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 5-7 | Η Ι Η Ν Η |
3 | ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4-2 | Η Ν | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3-1 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1-1 | Η Ν | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4-2 | Η Ν |
3 | ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1-5 | Η Ι Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0-3 | Η Ι Η | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1-2 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1-5 | Η Ι Η |
4 | ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2-9 | Η Ι Η Η Η | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2-4 | Η Ι Η Η Η | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0-5 | Η Ι Η Η Η | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2-9 | Η Ι Η Η Η |
4 | ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1-4 | Η Ι Η | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1-0 | Η Ι Η | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0-4 | Η Ι Η | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1-4 | Η Ι Η |
4 | ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΤΑΤΣΙΡΑ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-5 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1-4 | Η Η | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0-1 | Η Η | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1-5 | Η Η |
Αγώνες
- Φλουμινένσε
- Αρχεντίνος Τζούνιορς
ΗΜ/ΝΙΑ | ΔΙΟΡΓ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ | |
---|---|---|---|---|---|
17/05/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
14/05/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 2-1 | Η O |
10/05/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
04/05/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
01/05/24 | BRAZIL CUP 2 | ΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΕΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
28/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-0 | 3-0 | Η O |
26/04/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
20/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
17/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΑΙΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 2-1 | Η O |
14/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
10/04/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
04/04/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
17/03/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
10/03/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 0-1 | 0-2 | Η U |
03/03/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 1-2 | 2-4 | Η O |
01/03/24 | RECOPA SUDAMERICANA 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
25/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
23/02/24 | RECOPA SUDAMERICANA 1 | ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
17/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΜΑΝΤΟΥΡΕΙΡΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
15/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
09/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-SAMPAIO CORREA RJ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
04/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-1 | 2-2 | Ι O |
02/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΑΝΓΚΟΥ | 0-1 | 4-1 | Ν O |
28/01/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΝΟΒΑ ΙΓΚΟΥΑΣΟΥ | 1-0 | 3-0 | Ν O |
26/01/24 | BRAZIL STATE 1 | AUDAX RIO EC-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
21/01/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ | 2-0 | 2-1 | Ν O |
19/01/24 | BRAZIL STATE 1 | ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
22/12/23 | FIFA CLUB WORLD CUP 1 | ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-0 | 4-0 | Η O |
18/12/23 | FIFA CLUB WORLD CUP 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-AΛ ΑΧΛΙ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
07/12/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΓΚΡΕΜΙΟ | 1-2 | 2-3 | Η O |
03/12/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
30/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΣΑΝΤΟΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-2 | 0-3 | Ν O |
26/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
23/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
11/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
09/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
04/11/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 1-2 | Ν O |
01/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΑΙΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
29/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
26/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΓΚΟΙΑΣ | 2-2 | 5-3 | Ν O |
23/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
20/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ | 1-3 | 3-3 | Ι O |
08/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 0-2 | 0-2 | Η U |
05/10/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-2 | Ν O |
01/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΥΙΑΜΠΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 3-0 | Η O |
28/09/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
21/09/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
16/09/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 4-2 | Η O |
03/09/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
01/09/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 1-3 | Ν O |
28/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
25/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
20/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ | 0-0 | 3-1 | Ν O |
13/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΓΚΡΕΜΙΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-1 | 2-1 | Η O |
09/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
06/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
02/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
29/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΑΝΤΟΣ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
25/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-0 | 2-0 | Η U |
16/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
09/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ | 2-0 | 2-0 | Ν U |
01/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
28/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
25/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΑΙΑ | 0-1 | 2-1 | Ν O |
22/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
12/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΓΚΟΙΑΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
08/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
04/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ | 2-0 | 2-1 | Ν O |
02/06/23 | BRAZIL CUP 2 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 2-0 | Η U |
28/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
26/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
21/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
17/05/23 | BRAZIL CUP 2 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
14/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΥΙΑΜΠΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
11/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
07/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
03/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 1-1 | 5-1 | Ν O |
29/04/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-1 | 4-2 | Η O |
26/04/23 | BRAZIL CUP 2 | ΠΑΙΣΑΝΤΟΥ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-2 | 0-3 | Ν O |
22/04/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
19/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
15/04/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-3 | Ν O |
13/04/23 | BRAZIL CUP 2 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΑΙΣΑΝΤΟΥ | 3-0 | 3-0 | Ν O |
10/04/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 2-0 | 4-1 | Ν O |
06/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 1-3 | Ν O |
02/04/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
18/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ | 5-0 | 7-0 | Ν O |
12/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 2-1 | Η O |
09/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-2 | Ν O |
04/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΜΠΑΝΓΚΟΥ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-2 | 0-5 | Ν O |
25/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ | 0-0 | 3-0 | Ν O |
12/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
05/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-AUDAX RIO EC | 2-0 | 3-0 | Ν O |
03/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
29/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 0-0 | 0-1 | Η U |
27/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
22/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΜΑΝΤΟΥΡΕΙΡΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
18/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΝΟΒΑ ΙΓΚΟΥΑΣΟΥ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
14/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΡΕΣΕΝΤΕ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
17/05/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
04/05/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
20/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
14/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
10/04/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
10/03/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 0-1 | 0-2 | Η U |
03/03/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 1-2 | 2-4 | Η O |
01/03/24 | RECOPA SUDAMERICANA 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
15/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
09/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-SAMPAIO CORREA RJ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
02/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΑΝΓΚΟΥ | 0-1 | 4-1 | Ν O |
28/01/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΝΟΒΑ ΙΓΚΟΥΑΣΟΥ | 1-0 | 3-0 | Ν O |
21/01/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ | 2-0 | 2-1 | Ν O |
18/12/23 | FIFA CLUB WORLD CUP 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-AΛ ΑΧΛΙ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
07/12/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΓΚΡΕΜΙΟ | 1-2 | 2-3 | Η O |
26/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
23/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
26/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΓΚΟΙΑΣ | 2-2 | 5-3 | Ν O |
20/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ | 1-3 | 3-3 | Ι O |
08/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 0-2 | 0-2 | Η U |
28/09/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
21/09/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
03/09/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
25/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
20/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ | 0-0 | 3-1 | Ν O |
09/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
06/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
29/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΑΝΤΟΣ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
16/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
09/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ | 2-0 | 2-0 | Ν U |
28/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
25/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΑΙΑ | 0-1 | 2-1 | Ν O |
22/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
04/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ | 2-0 | 2-1 | Ν O |
17/05/23 | BRAZIL CUP 2 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
14/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΚΟΥΙΑΜΠΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
07/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
03/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 1-1 | 5-1 | Ν O |
22/04/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
19/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
13/04/23 | BRAZIL CUP 2 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΑΙΣΑΝΤΟΥ | 3-0 | 3-0 | Ν O |
10/04/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 2-0 | 4-1 | Ν O |
18/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ | 5-0 | 7-0 | Ν O |
25/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΠΟΡΤΟΥΓΚΕΖΑ | 0-0 | 3-0 | Ν O |
12/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
05/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-AUDAX RIO EC | 2-0 | 3-0 | Ν O |
29/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ | 0-0 | 0-1 | Η U |
27/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
18/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΝΟΒΑ ΙΓΚΟΥΑΣΟΥ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
14/05/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 2-1 | Η O |
10/05/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
01/05/24 | BRAZIL CUP 2 | ΣΑΜΠΑΙΟ ΚΟΡΕΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
28/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-0 | 3-0 | Η O |
26/04/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
17/04/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΑΙΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 2-1 | Η O |
04/04/24 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΛΙΑΝΣΑ ΛΙΜΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
17/03/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
25/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
23/02/24 | RECOPA SUDAMERICANA 1 | ΛΙΓΚΑ ΝΤΕ ΚΙΤΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
17/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΜΑΝΤΟΥΡΕΙΡΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
04/02/24 | BRAZIL STATE 1 | ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-1 | 2-2 | Ι O |
26/01/24 | BRAZIL STATE 1 | AUDAX RIO EC-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
19/01/24 | BRAZIL STATE 1 | ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
22/12/23 | FIFA CLUB WORLD CUP 1 | ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-0 | 4-0 | Η O |
03/12/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΠΑΛΜΕΙΡΑΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
30/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΣΑΝΤΟΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-2 | 0-3 | Ν O |
11/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
09/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
04/11/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 1-2 | Ν O |
01/11/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΑΙΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
29/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΙΡΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
23/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
05/10/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-2 | Ν O |
01/10/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΥΙΑΜΠΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 3-0 | Η O |
16/09/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 4-2 | Η O |
01/09/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 1-3 | Ν O |
28/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 2-2 | Ι O |
13/08/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΓΚΡΕΜΙΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-1 | 2-1 | Η O |
02/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
25/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-0 | 2-0 | Η U |
01/07/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
12/06/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΓΚΟΙΑΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 2-2 | Ι O |
08/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
02/06/23 | BRAZIL CUP 2 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 2-0 | Η U |
28/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
26/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-0 | Η U |
21/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
11/05/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΚΡΟΥΖΕΙΡΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
29/04/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 2-1 | 4-2 | Η O |
26/04/23 | BRAZIL CUP 2 | ΠΑΙΣΑΝΤΟΥ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-2 | 0-3 | Ν O |
15/04/23 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΙΡΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 0-3 | Ν O |
06/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-1 | 1-3 | Ν O |
02/04/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 2-0 | Η U |
12/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 2-1 | Η O |
09/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-2 | Ν O |
04/03/23 | BRAZIL STATE 1 | ΜΠΑΝΓΚΟΥ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-2 | 0-5 | Ν O |
03/02/23 | BRAZIL STATE 1 | ΒΟΛΤΑ ΡΕΝΤΟΝΤΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Η U |
22/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΜΑΝΤΟΥΡΕΙΡΑ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
14/01/23 | BRAZIL STATE 1 | ΡΕΣΕΝΤΕ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
19/05/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ | - | - | - |
19/05/24 | ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ | - | - | - |
ΗΜ/ΝΙΑ | ΔΙΟΡΓ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ | |
---|---|---|---|---|---|
15/05/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 3-0 | 4-0 | Η O |
11/05/24 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 2-2 | 3-2 | Ν O |
08/05/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 2-1 | 2-1 | Η O |
28/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ | 0-0 | 2-4 | Η O |
24/04/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
20/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ | 0-1 | 4-3 | Ν O |
16/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ | 3-1 | 3-3 | Ι O |
10/04/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 0-1 | 0-3 | Η O |
06/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/04/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-3 | 2-3 | Ν O |
29/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-2 | Ν O |
20/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 2-0 | 3-0 | Ν O |
16/03/24 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΤΙΡΟ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
10/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΟΥΡΑΚΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
06/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
03/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 2-1 | Η O |
27/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΠΛΑΤΕΝΣΕ | 2-0 | 3-1 | Ν O |
21/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΡΙΒΑΔΑΒΙΑ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
16/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΤΑΓΕΡΕΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 2-1 | Η O |
10/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ | 2-1 | 4-2 | Ν O |
07/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
31/01/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΙΕΣΤΡΑ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
29/01/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
29/11/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-1 | Ι U |
11/11/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
04/11/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ | 0-0 | 1-2 | Η O |
29/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 2-0 | 3-1 | Η O |
25/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΟΥΡΑΚΑΝ | 1-0 | 1-2 | Η O |
19/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 2-1 | 3-2 | Η O |
08/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΠΛΑΤΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
26/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 3-1 | Η O |
22/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΤΑΓΕΡΕΣ | 1-0 | 3-1 | Ν O |
16/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
03/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ | 2-0 | 2-2 | Ι O |
30/08/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ | 0-0 | 0-1 | Η U |
26/08/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-2 | 3-2 | Η O |
21/08/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 2-2 | 3-2 | Ν O |
09/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 | Η U |
02/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
28/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ | 0-1 | 2-3 | Η O |
26/07/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-2 | 1-2 | Ν O |
22/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
17/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
10/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
07/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-0 | Η U |
29/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 3-2 | Η O |
24/06/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ | 1-0 | 3-1 | Ν O |
13/06/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
08/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 0-0 | 2-1 | Ν O |
03/06/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΠΛΑΤΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
28/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΤΑΓΕΡΕΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-0 | Η U |
25/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
20/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-1 | Η U |
13/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 1-2 | Ν O |
07/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ | 0-1 | 2-2 | Ι O |
03/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 2-2 | Ι O |
29/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
25/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ | 1-2 | 2-4 | Η O |
20/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
16/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΟΥΡΑΚΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
12/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΟΥΝΙΟΝ | 3-0 | 5-1 | Ν O |
08/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 | Η U |
05/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
31/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ | 0-0 | 3-0 | Ν O |
21/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΛΑΝΟΥΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
15/03/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΡΜΕΝΙΟ | 1-0 | 3-0 | Ν O |
11/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ | 0-0 | 1-1 | Ι U |
06/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΤΙΓΚΡΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
28/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-0 | 1-0 | Η U |
19/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ | 1-0 | 3-0 | Ν O |
13/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 2-1 | Η O |
05/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
28/01/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-0 | 1-0 | Η U |
15/05/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 3-0 | 4-0 | Η O |
08/05/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 2-1 | 2-1 | Η O |
06/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/04/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-3 | 2-3 | Ν O |
29/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-2 | Ν O |
10/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΟΥΡΑΚΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 1-1 | Ι U |
03/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 2-1 | Η O |
16/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΤΑΓΕΡΕΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 2-1 | Η O |
07/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
29/01/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
29/11/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-1 | Ι U |
29/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 2-0 | 3-1 | Η O |
19/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 2-1 | 3-2 | Η O |
03/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΠΛΑΤΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
26/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 3-1 | Η O |
16/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
26/08/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-2 | 3-2 | Η O |
09/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 | Η U |
26/07/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-2 | 1-2 | Ν O |
22/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 0-2 | Ν U |
10/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
03/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-0 | Η U |
29/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 3-2 | Η O |
13/06/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-1 | Ν U |
28/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΤΑΓΕΡΕΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 1-0 | Η U |
13/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-1 | 1-2 | Ν O |
03/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 2-2 | Ι O |
29/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΙΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
20/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
16/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΟΥΡΑΚΑΝ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
08/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 | Η U |
21/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΛΑΝΟΥΣ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
06/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΤΙΓΚΡΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 0-1 | Ν U |
28/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-0 | 1-0 | Η U |
13/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-1 | 2-1 | Η O |
28/01/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 1-0 | 1-0 | Η U |
11/05/24 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 2-2 | 3-2 | Ν O |
28/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ | 0-0 | 2-4 | Η O |
24/04/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ | 1-0 | 1-0 | Ν U |
20/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ | 0-1 | 4-3 | Ν O |
16/04/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ | 3-1 | 3-3 | Ι O |
10/04/24 | ΚΟΠΑ ΣΑΟΥΝΤΑΜΕΡΙΚΑΝΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 0-1 | 0-3 | Η O |
20/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ | 2-0 | 3-0 | Ν O |
16/03/24 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΤΙΡΟ | 1-1 | 2-1 | Ν O |
06/03/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ | 1-0 | 2-0 | Ν U |
27/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΠΛΑΤΕΝΣΕ | 2-0 | 3-1 | Ν O |
21/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ ΡΙΒΑΔΑΒΙΑ | 1-0 | 2-1 | Ν O |
10/02/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ | 2-1 | 4-2 | Ν O |
31/01/24 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΙΕΣΤΡΑ | 0-0 | 2-0 | Ν U |
11/11/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ | 0-1 | 1-1 | Ι U |
04/11/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ | 0-0 | 1-2 | Η O |
25/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΟΥΡΑΚΑΝ | 1-0 | 1-2 | Η O |
08/10/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
22/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΤΑΓΕΡΕΣ | 1-0 | 3-1 | Ν O |
03/09/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ | 2-0 | 2-2 | Ι O |
30/08/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΑΝ ΧΟΥΑΝ | 0-0 | 0-1 | Η U |
21/08/23 | ΚΟΠΑ ΝΤΕ ΛΑ ΛΙΓΚΑ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΙΤ | 2-2 | 3-2 | Ν O |
02/08/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 | Ι U |
28/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ | 0-1 | 2-3 | Η O |
17/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
07/07/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
24/06/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΦΕΝΣΑ ΧΟΥΣΤΙΣΙΑ | 1-0 | 3-1 | Ν O |
08/06/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ | 0-0 | 2-1 | Ν O |
03/06/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΠΛΑΤΕΝΣΕ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
25/05/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ | 0-0 | 0-0 | Ι U |
20/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 0-1 | Η U |
07/05/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ | 0-1 | 2-2 | Ι O |
25/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ | 1-2 | 2-4 | Η O |
12/04/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΟΥΝΙΟΝ | 3-0 | 5-1 | Ν O |
05/04/23 | ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΙΝΤΕΠ. ΝΤΕΛ ΒΑΓΕ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
31/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΓΟΔΟΙ ΚΡΟΥΖ | 0-0 | 3-0 | Ν O |
15/03/23 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΑΡΜΕΝΙΟ | 1-0 | 3-0 | Ν O |
11/03/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ | 0-0 | 1-1 | Ι U |
19/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ | 1-0 | 3-0 | Ν O |
05/02/23 | ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ | 0-0 | 1-0 | Ν U |
Head to Head Παράδοση
- Σύνολο
- Εντός/Εκτός Έδρας
ΗΜ/ΝΙΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΗΜ | ΤΕΛ |
---|---|---|---|
09/08/23 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 |
02/08/23 | ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ | 1-0 | 1-1 |
09/08/23 | ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ-ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ | 0-0 | 2-0 |
Στατιστικά Γκολ
- Under / Over
- Goal / No Goal
- Σύνολο τερμάτων
- Ακριβή σκορ
- Γκολ ανά 15λεπτο
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER | ΑΠΟΔΟΣΗ OVER | ΑΠΟΔΟΣΗ UNDER |
---|---|---|---|---|
1,5 | 26 | 11 | 1.40 | 2.75 |
2,5 | 15 | 22 | 2.20 | 1.58 |
3,5 | 7 | 30 | 4.00 | 1.20 |
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
ΓΚΟΛ | OVER | UNDER | ΑΠΟΔΟΣΗ OVER | ΑΠΟΔΟΣΗ UNDER |
---|---|---|---|---|
1,5 | 12 | 15 | 1.40 | 2.75 |
2,5 | 9 | 18 | 2.20 | 1.58 |
3,5 | 5 | 22 | 4.00 | 1.20 |
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
GOAL | NO GOAL |
---|---|
41 | 58 |
23 | 26 |
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
GOAL | NO GOAL |
---|---|
39 | 36 |
17 | 19 |
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
26 | 52 | 19 | 2 |
11 | 26 | 10 | 2 |
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
---|---|---|---|
25 | 28 | 21 | 1 |
15 | 13 | 8 | 0 |
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
2-0 | 8 |
2-1 | 8 |
1-0 | 7 |
1-1 | 4 |
3-0 | 4 |
2-2 | 3 |
0-0 | 3 |
0-2 | 2 |
4-1 | 2 |
2-4 | 1 |
2-3 | 1 |
5-3 | 1 |
3-3 | 1 |
3-1 | 1 |
5-1 | 1 |
7-0 | 1 |
0-1 | 1 |
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
ΣΚΟΡ | ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ |
---|---|
0-0 | 7 |
0-1 | 4 |
1-0 | 4 |
2-1 | 4 |
1-1 | 3 |
3-2 | 3 |
1-2 | 3 |
3-1 | 2 |
2-0 | 2 |
4-0 | 1 |
2-3 | 1 |
0-2 | 1 |
2-2 | 1 |
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 5 | 5 |
16-30 | 5 | 11 |
31-45 | 8 | 7 |
46-60 | 17 | 6 |
61-75 | 8 | 5 |
76-90+ | 6 | 10 |
ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
15ΛΕΠΤΟ | ΥΠΕΡ | ΚΑΤΑ |
---|---|---|
1-15 | 3 | 1 |
16-30 | 4 | 3 |
31-45 | 3 | 3 |
46-60 | 7 | 5 |
61-75 | 6 | 5 |
76-90+ | 8 | 5 |
Αποδόσεις
ΕΤΑΙΡΙΑ | 1 | X | 2 | O | U | GOAL | NO GOAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NOVIBET | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
STOIXIMAN | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
BET365 | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
BETSHOP | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
PAME STOIXIMA | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |